Vstupenky

Kancelář Husova sboru

Vstupenky na veškeré akce konané ve Vršovickém divadle MANA jsou v předprodeji v kanceláři Farního úřadu Husova sboru (hlavní vchod do budovy z ulice Moskevská).

Provozní doba kanceláře s prodejem vstupenek

Po 9-12           13-17
Út                    13-17
St 9-12           13-18

 

Pokladna divadla

 Je v provozu hodinu před začátkem představení. V pokladně je možné platit jak v hotovosti tak i kartou.

Internetový předprodej a rezervace

Internetový prodej vstupenek na adrese www.webticket.cz.
Poskytovatelem internetového prodeje vstupenek je ComNet, s.r.o., U Uranie 44/3, 170 00 Praha 7.
Přes internet je možné platit bezhotovostně. Pro internetový prodej platí ceny uvedené v prodejním systému společnosti ComNet, s.r.o.

Ceny vstupenek

Ceny jsou odstupňovány podle druhu produkce. Pohybují se v rozpětí od volného vstupu, dobrovolného vstupného a dále mezi 100Kč až 450Kč v závislosti na typu pořadu.
Pro dětská představení v sezóně 2017/2018 platí převážně jednotné vstupné na osobu 100Kč. Cena lístků za představení pro dospělé je převážně v rozpětí od 200Kč do 350Kč. Slevy na vybraná představení jsou poskytovány studentům do 26 let, důchodcům, držitelům ZTP a ZTTP.  Na vybrané pořady se mohou vztahovat speciální slevy a akce. Veškeré slevy na vstupném se mohou uplatňovat v okamžiku prodeje lístků na pokladně divadla nebo v kanceláři Husova sboru.

Abonentní vstupné

Abonentní vstupné se v sezóně 2017/2018 uplatňuje pouze na dětská představení. Abonentka na 10 vstupů na libovolná představení pro děti je k dostání za 500Kč.  Abonenti si vstupenky na vybraná představení rezervují dopředu buď na pokladně divadla, v kanceláři Husova sboru nebo na internetu.