Vstupenky

Internetový předprodej a rezervace

Internetový prodej vstupenek na adrese www.webticket.cz.
Přes internet je možné platit bezhotovostně. Pro internetový prodej platí ceny uvedené v prodejním systému společnosti ComNet, s.r.o.  Poskytovatelem internetového prodeje vstupenek je ComNet, s.r.o., U Uranie 44/3, 170 00 Praha 7.

Pokladna divadla

Po – Pá 17-19 
Pokladna je též v provozu hodinu před začátkem každého představení.
Při úhradě vstupenek akceptujeme platební karty.

Kancelář Husova sboru s prodejem vstupenek

Vstupenky na veškeré akce konané ve Vršovickém divadle MANA jsou též v předprodeji v kanceláři Farního úřadu Husova sboru (hlavní vchod do budovy z ulice Moskevská).

Po 9-12           13-17
Út                    13-17
St 9-12           13-17

 

Ceny vstupenek

Ceny jsou odstupňovány podle druhu produkce. Pohybují se v rozpětí od volného vstupu, dobrovolného vstupného a dále mezi 100Kč až 650Kč v závislosti na typu pořadu.
Pro dětská představení v sezóně 2018/2019 platí převážně jednotné vstupné na osobu 100Kč. Cena lístků za představení pro dospělé je převážně v rozpětí od 200Kč do 500Kč. Slevy na vybraná představení jsou poskytovány studentům do 26 let, důchodcům, držitelům ZTP a ZTTP.  Na vybrané pořady se mohou vztahovat speciální slevy a akce. Veškeré slevy na vstupném se mohou uplatňovat v okamžiku prodeje lístků na pokladně divadla nebo v kanceláři Husova sboru.

Abonentní vstupné na dětská představení

Abonentka na celou sezónu zahrnující vstup jedné osoby na všechny dětské pořady v produkci VDM včetně divadelních dílen, se prodává v ceně 1.000Kč. Součástí abonentky je pět dalších volných vstupenek na kterýkoliv z dětských pořadů.  Abonentky jsou v prodeji na pokladně divadla. Abonentka je přenositelná, může ji využívat i více osob. S abonentkou vás jedno představení z naší nabídky může vyjít na 40Kč!