akce v březnu

3. 3. v 15:00 Rodinné představení Slyšel jsem sovu zavolat své jméno

Nabízíme speciální rodinné představení 3. 3. v nezvyklém čase v 15 hodin – pro představení platí třígenerační sleva – pokud z jedné rodiny dorazí zástupci tří generací, mají slevu na inscenaci Slyšel jsem sovu zavolat své jméno, určené všem divákům od 9 let. Akce Do divadla spolu je určena všem, kteří hledají způsob, jak společně trávit čas. Zároveň je tento čas vhodný i pro seniory.

8. 3. v 19:30 MDŽ ve VDM

8. 3. můžete oslavit MDŽ v našem divadle. Čeká na vás báječná atmosféra, komedie 5 za 1, a malé překvapení.

12. 3.  v 22:00 Kafe s Čapky

Už 12. 3. nás po představení Čapek čeká akce s názvem Kafe s Čapky. V zákulisí divadla je připravena neformální beseda s herci, kteří hrají někoho z rodiny Čapků. Bonusová akce je určena nejen pro předplatitele Čapkovského předplatné, ale také pro další zájemce, kteří si mohou zakoupit vstupenky online.

20. 3. v 19:30 Seznamovací kvíz s diváky

Další seznamovací kvíz na vás čeká po představení Ve dvě na Kodaňské 20.3. Těsně před vypuknutím jara máte šanci potkat nové známé a zároveň se skvěle pobavit u divadelního kvízu.

21. 3. v 19:30 Autogramiáda s Danou Batulkovou

Představení Podzimní sonáty vám 21. 3. nabídne nejen velmi intenzivní vhled do rodinných vztahů a zcela mimořádné herecké výkony, ale i autogramiádu Dany Batulkové. Po skončení ve foyeru divadla