M*A*S*H

Author:
Tim Kelly, Richard Hooker

Dramaturgy:

Dericted by:
Petr Svojtka

Staring:
, , , , , (ze záznamu), Michael Vykus, Ondřej Černý, Henrieta Hornáčková, Veronika Svojtková, Tereza Nekudová, Václav Hanzl, alt. Štěpán Tuček, alt. Eva Leimbergerová

Costumes and set design:

Sponsored by:

Městská část Praha 10, Magistrát hl. m. Prahy, X-Army shop, Bayer Team Sports Ltd.

Copyright:
Hra M.A.S.H. je uváděna díky licenci s agenturou DRAMATIC PUBLISHING, Woodstock, Illinois. Autorská práva zastupuje Aura — Pont s. r. o., Veslařský ostrov 62, 147 00 Praha 4.

Translation:
Martina Neradová

Set builder:
dílny VDM

Others:

Asistent režie:
Štěpán Tuček

Délka představení:
135 minut + 20 minut přestávka

Městská část Praha 10

Hl. město Praha

X-Army shop

Bayer Team Sports Ltd.

About performance

Neobvyklé situace vyžadují neobvyklá řešení. Nezvyklý  pohled na válku a humor jako mocná zbraň proti šílenství světa. Řada svérázných lidiček, uvězněných ve vojenském drilu, čelících jedné bizarní situaci za druhou.

TV seriál MASH již téměř 50 let baví diváky po celém světě. Na rozdíl od většiny populárních sitcomů je zasazen do výjimečných reálií. Odehrává se na válečném poli. Vojenský konflikt v Koreji je obvykle pokládán za americký triumf, ale války mají vždycky jen poražené. Dramatická situace, v níž se nachází nemocnice těsně za frontovou linií, tvoří podhoubí pro řadu komediálních situací. Humor, někdy hodně černý, je obranou proti hrůzám, jimž musí lékařský tým denně čelit.

Dárkový voucher na libovolné uvedení inscenace M*A*S*H

M*A*S*H

“Major Houlihanová, jsem moc rád, že jste tady.” Kultovní seriál jen u nás v divadle!

Ticket price:

450 – 500 Kč

M*A*S*H