Dušan Sitek slaví pětašedesát!

Dušan Sitek hraje v našem divadle v inscenacích Gin Game a Matka, pokaždé výborně. Děkujeme, Dušane, přejeme Ti do dalších let mnoho skvělých rolí nejen v našem divadle, ale i v televizi a ve filmu, všude, kam tě život a režisér postaví. Na Dušana se můžete přijít k nám do divadla podívat již 1. 3. Nenechte si ujít tuto příležitost. 

Nová premiéra VDM Mléčné sklo – předprodej zahájen

Intenzivně pro vás zkoušíme novou hru Mléčné sklo s Martinem Dejdarem v hlavní roli. Scénárista Marek Epstein napsal pro naše divadlo drama s kriminální zápletkou, které ve světové premiéře uvedeme 4. února 2022. Vstupenky k dostání v předprodeji.

Číst více...

Dárkové poukazy do Vršovického divadla MANA

Nevíte, čím podarovat své blízké? Kupte jim volné vstupenky na cokoliv do Vršovického divadla MANA. O darovaný zážitek nepřijdou, poukazy jsou rok uplatnitelné na libovolnou hru z repertoáru našeho divadla.

Číst více...

Nenechte si ujít Podzimní sonátu s Danou Batulkovou a Lucií Štěpánkovou

Nenechte si ujít strhující herecký koncert všech zúčastněných. Podzimu ve Vršovickém divadle MANA sluší Podzimní sonáta. Severské drama ostré jak břitva – to je Podzimní sonáta Ingmara Bergmana s Danou Batulkovou a Lucií Štěpánkovou. Hrajeme 10. 12. Kašlete na komedie, bavte se dramatem!

Číst více...

Teror a Lenka Bradáčová

V neděli 17. října uvádíme skvělou inscenaci Teror, která řeší otázku, zdali je možné poměřovat cenu lidských životů. Může být zabití nevinných morálně ospravedlnitelné? Rozhodnete vy diváci, spolu s Lenkou Bradáčovou v hledišti. Po představení bude ve foyer divadla následovat debata na téma inscenací nastolené s vrchní státní zástupkyní JUDr. Lenkou Bradáčovou.

Číst více...

Zahrada Jane Austenové k zhlédnutí na Dramoxu

Repertoárová inscenace Vršovického divadla MANA k zhlédnutí na platformě Dramox. Přijďte do divadla on-line kdykoliv budete chtít!

Číst více...

David Frýdl hovoří o významu velikonoc

O významu velikonoc hovoří v pořadu mall.tv David Frýdl, farář v Husově sboru ve Vršovicích a ředitel Vršovického divadla MANA.

Číst více...

Čapek a Olga (online)

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět online stream inscenace Čapek a Olga. Vysíláme v pátek 26.3., stream bude ke shlédnutí mezi 19. až 23. hodinou.

Číst více...

Hrajeme pro vás! 5 za 1 v pondělí 8. 2.

Skvělá šance uvidět novou inscenaci VDM. 5 za 1 uvádíme streamem v pondělí 8. 2. v 19 hodin.

Číst více...

Nová premiéra VDM

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět lednovou premiéru ONLINE.

Číst více...

Podcast Vršovického divadla MANA

Vršovické divadlo MANA vydává svůj nový podcast, který bude vycházet každý pátek na anchor.fm ale můžete jej poslouchat i na Spotify nebo Breaker.

Číst více...

Výstava obrazů Michala Blahovce

1. října proběhla ve foyer Vršovického divadla MANA výstava obrazů Michala Blahovce Pouť do Compostely plánovaná do konce měsíce. Vzhledem k aktuálním opatřením se trvání výstavy prodlužuje až do času, kdy opět budete moci do divadla přijít. Těší se na vás herci i nádherné Michalovy obrazy!

Číst více...

Důležité oznámení

Ve věci vrácení vstupného na představení, která nemohla ve Vršovickém divadle MANA proběhnout z důvodu vyhlášení nouzového stavu a následného předčasného ukončení divadelní sezóny 2019/2020 sdělujeme, že se jako pořadatelé držíme ustanovení zákona č. 247/2020 Sb. o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru platného od 19. 5. 2020.

Podle tohoto zákona je pořadatel oprávněn  vydat zákazníkovi poukaz na kulturní akci (dále jen „poukaz“) v hodnotě uhrazeného vstupného.
Vstupenky vydané na představení ve VDM v tištěné či elektronické podobě do 19. 5. 2020 jsou považovány za tento poukaz a je možné je využít na kterýkoliv termín totožného představení do 31. října 2021.
Zakoupené vstupenky budou vyměněny na pokladnách VDM na žádost zákazníka, anebo po předchozí telefonické nebo mailové žádosti adresované VDM.
Děkujeme za pochopení, díky kterému budeme schopni udržet provoz Vršovického divadla MANA i v následujících letech.

 

Číst více...

pokladna divadla dočasně mimo provoz

Vzhledem k omezení chodu divadla se dočasně uzavírá provoz pokladny. vstupenky můžete zakoupit přes internet nebo telefonicky/SMS na 778001097.

Číst více...

Skvělá recenze na Matku ve VDM

Naše premiérové uvedení Matky 5.2. se setkalo s nadšeným ohlasem publika i odborné veřejnosti. Přijďte i vy zhlédnout mimořádně aktuální drama klasika české literatury!

Číst více...

Jiří Lábus slaví sedmdesátku!

Jiří Lábus hraje u nás ve hře Vršovice jsou zlatý už pátým rokem. Přejeme mu k jeho narozeninám všechno nejlepší a hlavně mnoho mnoho večerů strávených na prknech, která znamenají svět.

Číst více...

Matka, po padesáti letech znovu v Praze

Čapek o Matce prohlásil, že je to „hra krutá a jaksi senzační“, ale že aktuálním námětem chtěl hlavně probudit svědomí diváků.

Číst více...

Táňa Fischerová † 25.12.2019

Na Hod Boží vánoční se pro Boží království narodila naše milovaná Táňa Fischerová. Táňo, moc děkujeme za všechno!

Číst více...

Autogramiáda a mikulášské posezení

4. prosince pro vás po představení Gin Game chystáme autogramiádu s herci Zuzanou Kronerovou a Dušanem Sitkem.

Součástí bude i mikulášské občerstvení v podobě svařeného vína.

Už máte vstupenky?

Číst více...

Divadlo jako dárek = Vánoční předplatné

Nabízíme široký výběr dárkových poukazů platných nejenom pro čas vánoc, ale po celou divadelní sezónu. Silvestr můžete prožít u nás v divadle na vynikajícím představení Gin Game se Zuzanou Kronerovou a Dušanem Sitkem.

Číst více...

Putování Josefa N. – Arnošt Goldflam

Jediné uvedení nového textu hry Arnošta Goldflama Putování Josefa N. v exkluzivním obsazení: Igor Bareš, Dana Batulková, Lenka Termerová, Dana Sedláková, Petr Klimeš proběhlo v pátek 15. 11. v 19.30 v našem divadle.

Číst více...

Teror

Je muž, který na sebe vzal odpovědnost za smrt desítek nevinných proto, aby zachránil desetitísíce jiných nevinných lidí hrdina nebo vrah? Lze lidské životy redukovat na pouhá čísla? V sestřeleném letadle sedělo 164 konkrétních lidí, dokonce děti, kteří se už nikdy nevrátí domů. Inscenaci Teror jsme uvedli v obnovené premiéře 13. 10. Přijďte i vy rozhodnout o jeho osudu!

Číst více...