Divadlo jako dárek = Vánoční předplatné

Nevíte si rady s dárky pro své nejbližší? Darujte jim celoroční předplatné do Vršovického divadla MANA!

Aktuálně nabízíme zvýhodněné vstupné v podobě dárkových poukazů na portálu slevomat.cz.
Jedinečný zážitek může být pro vás také Silvestr s Bábou z ledu Zuzanou Kronerovou a Arnoštem z Ulice Dušanem Sitkem, kteří aktuálně září v naší inscenaci Gin Game. Silvestr u nás začíná v 17.00, po představení vás čeká afterparty s herci včetně slavnostního přípitku. Neváhejte si včas zajistit vstupenku! Těšíme se na vás ve Vršovickém divadle MANA.

 

Táňa Fischerová † 25.12.2019

Na Hod Boží vánoční se pro Boží království narodila naše milovaná Táňa Fischerová. Táňo, moc děkujeme za všechno!

Číst více…

Mléčné sklo – generálka zrušena

Omlouváme se, ale veřejná generálka 16. 12. je z důvodů přeobsazení hlavní role zrušena. Jako náhradu nabízíme držitelům vstupenek možnost přijít na představení Země česká, domov můj? v úterý 17.12. v 11 hodin. V opačném případě se vstupenky vrací v místě zakoupení. Děkujeme za pochopení.

Číst více…

Autogramiáda a mikulášské posezení

4. prosince pro vás po představení Gin Game chystáme autogramiádu s herci Zuzanou Kronerovou a Dušanem Sitkem.

Součástí bude i mikulášské občerstvení v podobě svařeného vína.

Už máte vstupenky?

Číst více…

Putování Josefa N. – Arnošt Goldflam

Jediné uvedení nového textu hry Arnošta Goldflama Putování Josefa N. v exkluzivním obsazení: Igor Bareš, Dana Batulková, Lenka Termerová, Dana Sedláková, Petr Klimeš proběhlo v pátek 15. 11. v 19.30 v našem divadle.

Číst více…

Teror

Je muž, který na sebe vzal odpovědnost za smrt desítek nevinných proto, aby zachránil desetitísíce jiných nevinných lidí hrdina nebo vrah? Lze lidské životy redukovat na pouhá čísla? V sestřeleném letadle sedělo 164 konkrétních lidí, dokonce děti, kteří se už nikdy nevrátí domů. Inscenaci Teror jsme uvedli v obnovené premiéře 13. 10. Přijďte i vy rozhodnout o jeho osudu!

Číst více…