Divadlo jako dárek = Vánoční předplatné

Nevíte si rady s dárky pro své nejbližší? Darujte jim celoroční předplatné do Vršovického divadla MANA!

Aktuálně nabízíme zvýhodněné vstupné v podobě dárkových poukazů na portálu slevomat.cz.
Jedinečný zážitek může být pro vás také Silvestr s Bábou z ledu Zuzanou Kronerovou a Arnoštem z Ulice Dušanem Sitkem, kteří aktuálně září v naší inscenaci Gin Game. Silvestr u nás začíná v 17.00, po představení vás čeká afterparty s herci včetně slavnostního přípitku. Neváhejte si včas zajistit vstupenku! Těšíme se na vás ve Vršovickém divadle MANA.

 

Skvělá recenze na Matku ve VDM

Naše premiérové uvedení Matky 5.2. se setkalo s nadšeným ohlasem publika i odborné veřejnosti. Přijďte i vy zhlédnout mimořádně aktuální drama klasika české literatury!

Číst více…

Jiří Lábus slaví sedmdesátku!

Jiří Lábus hraje u nás ve hře Vršovice jsou zlatý už pátým rokem. Přejeme mu k jeho narozeninám všechno nejlepší a hlavně mnoho mnoho večerů strávených na prknech, která znamenají svět.

Číst více…

Matka, po padesáti letech znovu v Praze

Čapek o Matce prohlásil, že je to „hra krutá a jaksi senzační“, ale že aktuálním námětem chtěl hlavně probudit svědomí diváků.

Číst více…

Táňa Fischerová † 25.12.2019

Na Hod Boží vánoční se pro Boží království narodila naše milovaná Táňa Fischerová. Táňo, moc děkujeme za všechno!

Číst více…

Mléčné sklo – přesun představení

Omlouváme se, ale veřejná generálka 16. 12. a následné uvádění hry Mléčné sklo je z důvodů přeobsazení hlavní role přeloženo na podzim 2020. Jako náhradu nabízíme držitelům vstupenek možnost přijít na kterékoliv jiné představení z naší produkce. V opačném případě se vstupenky vrací v místě zakoupení. Děkujeme za pochopení.

Číst více…

Autogramiáda a mikulášské posezení

4. prosince pro vás po představení Gin Game chystáme autogramiádu s herci Zuzanou Kronerovou a Dušanem Sitkem.

Součástí bude i mikulášské občerstvení v podobě svařeného vína.

Už máte vstupenky?

Číst více…

Putování Josefa N. – Arnošt Goldflam

Jediné uvedení nového textu hry Arnošta Goldflama Putování Josefa N. v exkluzivním obsazení: Igor Bareš, Dana Batulková, Lenka Termerová, Dana Sedláková, Petr Klimeš proběhlo v pátek 15. 11. v 19.30 v našem divadle.

Číst více…

Teror

Je muž, který na sebe vzal odpovědnost za smrt desítek nevinných proto, aby zachránil desetitísíce jiných nevinných lidí hrdina nebo vrah? Lze lidské životy redukovat na pouhá čísla? V sestřeleném letadle sedělo 164 konkrétních lidí, dokonce děti, kteří se už nikdy nevrátí domů. Inscenaci Teror jsme uvedli v obnovené premiéře 13. 10. Přijďte i vy rozhodnout o jeho osudu!

Číst více…