Mléčné sklo – generálka zrušena

Vzhledem k tomu, že ze závažných technických důvodů došlo k přeobsazení hlavní role v inscenaci Mléčné sklo, musela být plánovaná generální zkouška v pondělí 16.12. zrušena.  Hra bude stávajícím realizačním týmem uvedena v novém termínu na podzim 2020 včetně veřejné generální zkoušky, jejíž  přesný termín bude uveden na webových stránkách divadla. Omlouváme se za způsobené komplikace. Jako kompenzaci vám nabízíme dopolední představení Země česká, domov můj?, kterou uvádíme v úterý 17. prosince v 11 hodin. V případě, že se rozhodnete této možnosti využít, dejte nám vědět do neděle 15. prosince na mail info@webticket.cz, a my vám provedeme změnu rezervace. Vstupenky je možné vrátit v místě zakoupení. U vstupenek zakoupených přes internet vám bude platba vrácena na účet.“

Matka, po padesáti letech znovu v Praze

Čapek o Matce prohlásil, že je to „hra krutá a jaksi senzační“, ale že aktuálním námětem chtěl hlavně probudit svědomí diváků.

Číst více…

Táňa Fischerová † 25.12.2019

Na Hod Boží vánoční se pro Boží království narodila naše milovaná Táňa Fischerová. Táňo, moc děkujeme za všechno!

Číst více…

Autogramiáda a mikulášské posezení

4. prosince pro vás po představení Gin Game chystáme autogramiádu s herci Zuzanou Kronerovou a Dušanem Sitkem.

Součástí bude i mikulášské občerstvení v podobě svařeného vína.

Už máte vstupenky?

Číst více…

Divadlo jako dárek = Vánoční předplatné

Nabízíme široký výběr dárkových poukazů platných nejenom pro čas vánoc, ale po celou divadelní sezónu. Silvestr můžete prožít u nás v divadle na vynikajícím představení Gin Game se Zuzanou Kronerovou a Dušanem Sitkem.

Číst více…

Putování Josefa N. – Arnošt Goldflam

Jediné uvedení nového textu hry Arnošta Goldflama Putování Josefa N. v exkluzivním obsazení: Igor Bareš, Dana Batulková, Lenka Termerová, Dana Sedláková, Petr Klimeš proběhlo v pátek 15. 11. v 19.30 v našem divadle.

Číst více…

Teror

Je muž, který na sebe vzal odpovědnost za smrt desítek nevinných proto, aby zachránil desetitísíce jiných nevinných lidí hrdina nebo vrah? Lze lidské životy redukovat na pouhá čísla? V sestřeleném letadle sedělo 164 konkrétních lidí, dokonce děti, kteří se už nikdy nevrátí domů. Inscenaci Teror jsme uvedli v obnovené premiéře 13. 10. Přijďte i vy rozhodnout o jeho osudu!

Číst více…