akce v březnu

3. 3. v 15:00 Rodinné představení Slyšel jsem sovu zavolat své jméno

Nabízíme speciální rodinné představení 3. 3. v nezvyklém čase v 15 hodin – pro představení platí třígenerační sleva – pokud z jedné rodiny dorazí zástupci tří generací, mají slevu na inscenaci Slyšel jsem sovu zavolat své jméno, určené všem divákům od 9 let. Akce Do divadla spolu je určena všem, kteří hledají způsob, jak společně trávit čas. Zároveň je tento čas vhodný i pro seniory.

8. 3. v 19:30 MDŽ ve VDM

8. 3. můžete oslavit MDŽ v našem divadle. Čeká na vás báječná atmosféra, komedie 5 za 1, a malé překvapení.

12. 3.  v 22:00 Kafe s Čapky

Už 12. 3. nás po představení Čapek čeká akce s názvem Kafe s Čapky. V zákulisí divadla je připravena neformální beseda s herci, kteří hrají někoho z rodiny Čapků. Bonusová akce je určena nejen pro předplatitele Čapkovského předplatné, ale také pro další zájemce, kteří si mohou zakoupit vstupenky online.

20. 3. v 19:30 Seznamovací kvíz s diváky

Další seznamovací kvíz na vás čeká po představení Ve dvě na Kodaňské 20.3. Těsně před vypuknutím jara máte šanci potkat nové známé a zároveň se skvěle pobavit u divadelního kvízu.

21. 3. v 19:30 Autogramiáda s Danou Batulkovou

Představení Podzimní sonáty vám 21. 3. nabídne nejen velmi intenzivní vhled do rodinných vztahů a zcela mimořádné herecké výkony, ale i autogramiádu Dany Batulkové. Po skončení ve foyeru divadla

Čapkovská představení s 20% slevou

Využijte 20% slevu na čapkovská představení do konce sezóny!

Číst více...

předprodej čapkova vila

Pro velký zájem přidáváme termíny Čaje o páté u Čapků. Předprodej bude zahájen už příští týden!

Číst více...

Co nás čeká v květnu?

Závěr sezóny se blíží. Nenechte si ujít poslední uvedení nekterých inscenací v této sezóně, navíc když v květnu máte možnost některé z nich vidět se zajímavou slevou.

Číst více...

Na co se těšit v dubnu?

Na co se těšit v dubnu? Besedy, slevy i losování! Více čtěte zde

Číst více...

Co nás čeká v březnu?

Noc divadel, beseda po představení, Mezinárodní den žen a mnoho dalšího!

Číst více...

Co nás čeká v únoru?

Na co se těšit v únoru? Kvízy, rodinné představení i nová premiéra!

Číst více...

Země česká, domov můj? na Dramoxu

Pokud jste nestihli vidět naši inscenaci Země česká, domov můj? na živo u nás v divadle, máte nyní možnost tuto hru, která má již po derniéře, zhlédnout na portálu DRAMOX.

Číst více...

Lábus a Dejdar opět v Otevřené zpovědnici v neděli 26. 11.

Site specific projekt Husova sboru ve Vršovicích se špičkovými herci Vršovického divadla MANA. Nenechte si ujít Jiřího Lábuse a Martina Dejdara ve výjimečných dramatických rolích hry Zpověď na ožehavé téma suxuálního násilí v církvi.

Číst více...

Nová sezóna, nová premiéra!

Už 12. září otevřeme novou sezónu premiérou nové inscenace. Předprodej zahájen!

Číst více...

Letní scéna Prahy 10 v Heroldových sadech

Po roční přestávce pro vás opět budeme hrát na Letní scéně v Heroldových sadech. Nenechte si ujít jedinečná představení pod širým nebem v nejkrásnějším z vršovických parků!

Číst více...

Květen patří matkám

Na co se těšit v průběhu května?

Číst více...

Novoroční akce ve VDM

Oslavte vstup do nového roku zajímavým dárkem! Všechny vstupenky na představení kabaret Smutná neděle 10. 1. 2023 jsou slosovatelné. Po představení následuje tombola, v níž na vás čeká milé překvapení.
V novém roce obnovujeme dopolední představení pro seniory za mimořádně výhodné vstupné 200 Kč. Poprvé můžete naši nabídku využít  12. 1. v 10 hodin. Nabízíme představení Návod na přežití s Danielou Kolářovou a Lenkou Termerovou.
Nenechte si ujít příležitost najít nové známé. Epidemie covidu zpřetrhala mnohé mezilidské vazby. Nabízíme prostor pro seznámení s novými přátely, známými či dokonce partnery. Navštívíte-li 26. 1. 2023 komedii 5 za 1, můžete se po představení zúčastnit velkého divadelního kvízu, něco málo vyhrát, skvěle se pobavit a poznat nové lidi, s nimiž vás pojí vztah k divadlu.
Opatřete si dárky k Valentýnu či k MDŽ již dnes. Na oba sváteční dny nabízíme nejen vstupenky na naše představení, ale zároveň i malý bonus. Udělejte svým blízkým radost dárkem, který můžete mít včas a bez čekání.
14. 2. 2023 milostný příběh Ve dvě na Kodaňské 
8. 3. 2023 komedie o ženách, které se nebojí vzít svůj osud do vlastních rukou 5 za 1

 

Číst více...