Květen patří matkám

V rámci svátku matek čekají všechny matky, které se zúčastní představení v jehož názvu je nějaká varianta slova matka, zajímavé bonusy:


Scénické čtení D. Kolářové a M. Málkové

Jedinečné scénické čtení Daniely Kolářové a Mášy Málkové z korespondence Charlloty a Alice Masarykových proběhne v komorní a neopaovatelné atmosféře s omezenou kapacitou diváků sedících přímo na jevišti tváří v tvář známým herečkám. Akce je součástí Čapkovského předplatné, ale vstupenky na ni lze zakoupit i samostatně.

16. 5. v 19:30 Drahá mama


Hrajeme pro seniory

V květnu nás čekají hned dvě dopolední představení pro seniory za zvýhodněnou cenu.

4. 5. v 10:00 Slyšel jsem sovu zavolat své jméno

17. 5. v 10:00 Návod na přežití


Debata s lékařem bez hranic

Po květnovém uvedení inscenace M*A*S*H následuje beseda s absolventem zahraničních misí s Lékaři bez hranic, MUDr. Danielem Hujo

18. 5. v 19:30 M*A*S*H


Čaj o páté u Čapků

Speciální akce u příležitosti výročí Josefa Čapka se odehraje 24. a 25. 5. přímo v Čapkově vile, kde diváci budou moci nahlédnout do života známého autora za přítomnosti herců, kteří je provedou jeho životem.

24. a 25. 5. v odpoledních hodinách

Čapkovská představení s 20% slevou

Využijte 20% slevu na čapkovská představení do konce sezóny!

Číst více...

předprodej čapkova vila

Pro velký zájem přidáváme termíny Čaje o páté u Čapků. Předprodej bude zahájen už příští týden!

Číst více...

Co nás čeká v květnu?

Závěr sezóny se blíží. Nenechte si ujít poslední uvedení nekterých inscenací v této sezóně, navíc když v květnu máte možnost některé z nich vidět se zajímavou slevou.

Číst více...

Na co se těšit v dubnu?

Na co se těšit v dubnu? Besedy, slevy i losování! Více čtěte zde

Číst více...

Co nás čeká v březnu?

Noc divadel, beseda po představení, Mezinárodní den žen a mnoho dalšího!

Číst více...

Co nás čeká v únoru?

Na co se těšit v únoru? Kvízy, rodinné představení i nová premiéra!

Číst více...

Země česká, domov můj? na Dramoxu

Pokud jste nestihli vidět naši inscenaci Země česká, domov můj? na živo u nás v divadle, máte nyní možnost tuto hru, která má již po derniéře, zhlédnout na portálu DRAMOX.

Číst více...

Lábus a Dejdar opět v Otevřené zpovědnici v neděli 26. 11.

Site specific projekt Husova sboru ve Vršovicích se špičkovými herci Vršovického divadla MANA. Nenechte si ujít Jiřího Lábuse a Martina Dejdara ve výjimečných dramatických rolích hry Zpověď na ožehavé téma suxuálního násilí v církvi.

Číst více...

Nová sezóna, nová premiéra!

Už 12. září otevřeme novou sezónu premiérou nové inscenace. Předprodej zahájen!

Číst více...

Letní scéna Prahy 10 v Heroldových sadech

Po roční přestávce pro vás opět budeme hrát na Letní scéně v Heroldových sadech. Nenechte si ujít jedinečná představení pod širým nebem v nejkrásnějším z vršovických parků!

Číst více...

akce v březnu

Rodinné představení, MDŽ, Kafe s Čapky, seznamovací hra nebo autogramiáda. To a mnohem víc nás čeká už v březnu!

Číst více...

Novoroční akce ve VDM

Oslavte vstup do nového roku zajímavým dárkem! Všechny vstupenky na představení kabaret Smutná neděle 10. 1. 2023 jsou slosovatelné. Po představení následuje tombola, v níž na vás čeká milé překvapení.
V novém roce obnovujeme dopolední představení pro seniory za mimořádně výhodné vstupné 200 Kč. Poprvé můžete naši nabídku využít  12. 1. v 10 hodin. Nabízíme představení Návod na přežití s Danielou Kolářovou a Lenkou Termerovou.
Nenechte si ujít příležitost najít nové známé. Epidemie covidu zpřetrhala mnohé mezilidské vazby. Nabízíme prostor pro seznámení s novými přátely, známými či dokonce partnery. Navštívíte-li 26. 1. 2023 komedii 5 za 1, můžete se po představení zúčastnit velkého divadelního kvízu, něco málo vyhrát, skvěle se pobavit a poznat nové lidi, s nimiž vás pojí vztah k divadlu.
Opatřete si dárky k Valentýnu či k MDŽ již dnes. Na oba sváteční dny nabízíme nejen vstupenky na naše představení, ale zároveň i malý bonus. Udělejte svým blízkým radost dárkem, který můžete mít včas a bez čekání.
14. 2. 2023 milostný příběh Ve dvě na Kodaňské 
8. 3. 2023 komedie o ženách, které se nebojí vzít svůj osud do vlastních rukou 5 za 1

 

Číst více...