Nová premiéra VDM

Milí přátelé, i když doba divadlu nepřeje, připravili jsme pro vás jedinečnou možnost shlédnout nejnovější inscenaci Vršovického divadla MANA. V lednu uvádíme Smutnou neděli Petera Müllera s Zbygniewem Kalinou v hlavní roli. Vstupenky na přímý přenos od nás z divadla najdete ZDE.

Hrajeme pro vás! 5 za 1 v pondělí 8. 2.

Skvělá šance uvidět novou inscenaci VDM. 5 za 1 uvádíme streamem v pondělí 8. 2. v 19 hodin.

Číst více...

Podcast Vršovického divadla MANA

Vršovické divadlo MANA vydává svůj nový podcast, který bude vycházet každý pátek na anchor.fm ale můžete jej poslouchat i na Spotify nebo Breaker.

Číst více...

DIVADLO UZAVŘENO od 12.10. do 12.12.

Z důvodu Usnesení vlády z 8. října č. 996 o přijetí krizového opatření je divadlo od pondělí 12. října do 12. prosince uzavřeno.

Číst více...

Výstava obrazů Michala Blahovce

1. října proběhla ve foyer Vršovického divadla MANA výstava obrazů Michala Blahovce Pouť do Compostely plánovaná do konce měsíce. Vzhledem k aktuálním opatřením se trvání výstavy prodlužuje až do času, kdy opět budete moci do divadla přijít. Těší se na vás herci i nádherné Michalovy obrazy!

Číst více...

Představení Matka 19.9. zrušeno

Vzhledem k tomu, že jeden z účinkujících herců v inscenaci Matka si zlomil ruku, jsme nuceni představení 19. 9. zrušit. Zakoupené vstupenky si můžete vyměnit na kterékoliv jiné uvedení této hry od 8. října dále. Omlouváme se za vzniklé komplikace. Děkujeme za pochopení.

Číst více...

Důležité oznámení

Ve věci vrácení vstupného na představení, která nemohla ve Vršovickém divadle MANA proběhnout z důvodu vyhlášení nouzového stavu a následného předčasného ukončení divadelní sezóny 2019/2020 sdělujeme, že se jako pořadatelé držíme ustanovení zákona č. 247/2020 Sb. o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru platného od 19. 5. 2020.

Podle tohoto zákona je pořadatel oprávněn  vydat zákazníkovi poukaz na kulturní akci (dále jen „poukaz“) v hodnotě uhrazeného vstupného.
Vstupenky vydané na představení ve VDM v tištěné či elektronické podobě do 19. 5. 2020 jsou považovány za tento poukaz a je možné je využít na kterýkoliv termín totožného představení do 31. října 2021.
Zakoupené vstupenky budou vyměněny na pokladnách VDM na žádost zákazníka, anebo po předchozí telefonické nebo mailové žádosti adresované VDM.
Děkujeme za pochopení, díky kterému budeme schopni udržet provoz Vršovického divadla MANA i v následujících letech.

 

Číst více...

Divadlo žije!

Ani v čase korony nezahálíme. Herci Vršovického divadla MANA pro vás připravili doprovodný program k inscenaci Země česká, domov můj? Můžete se na něj podívat na kanálu VDM na youtube.com.
Podpořit naše divadlo finanční sbírkou můžete na portálu donio.cz. Děkujeme, že jste s námi.
Další bonusové pořady pro vás budou následovat!

Číst více...

Představení o ničem

Pojďte s námi – na NIC 2020.
Portál Goout založil iniciativu, kde můžete podpořit svou oblíbenou scénu – my za to děkujeme a děkujeme moc i vám všem, kteří jste přispěli, nebo se k tomu chystáte.
Díky za vaši podporu a přízeň, moc to pro nás znamená. Spolu to zvládneme.

Číst více...

Přerušení provozu ve VDM

Vážení a milí diváci a příznivci našeho divadla, vzhledem k aktuálním nařízením je i naše divadlo nuceno pozastavit svůj provoz. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti,  uschovejte je, prosím, nabídneme Vám náhradní termín, až se provoz znovu obnoví. Všechny aktuální informace budeme uveřejňovat na našem webu nebo facebooku, případně nás můžete kontaktovat mailem. Děkujeme vám za pochopení a za trpělivost.

 

Číst více...

pokladna divadla dočasně mimo provoz

Vzhledem k omezení chodu divadla se dočasně uzavírá provoz pokladny. vstupenky můžete zakoupit přes internet nebo telefonicky/SMS na 778001097.

Číst více...

Změna termínů Podzimní sonáty

Vzhledem k onemocnění v souboru posouváme premiéru a 1. reprízu Podzimní sonáty na měsíc duben.

Číst více...

Dušan Sitek slaví pětašedesát!

Náš milý Weller Martin z Gin Gamu, Otec z Matky a kolega z divadla Dušan Sitek slaví krásných 65. Blahopřejeme.

Číst více...

Skvělá recenze na Matku ve VDM

Naše premiérové uvedení Matky 5.2. se setkalo s nadšeným ohlasem publika i odborné veřejnosti. Přijďte i vy zhlédnout mimořádně aktuální drama klasika české literatury!

Číst více...

Jiří Lábus slaví sedmdesátku!

Jiří Lábus hraje u nás ve hře Vršovice jsou zlatý už pátým rokem. Přejeme mu k jeho narozeninám všechno nejlepší a hlavně mnoho mnoho večerů strávených na prknech, která znamenají svět.

Číst více...

Matka, po padesáti letech znovu v Praze

Čapek o Matce prohlásil, že je to „hra krutá a jaksi senzační“, ale že aktuálním námětem chtěl hlavně probudit svědomí diváků.

Číst více...

Táňa Fischerová † 25.12.2019

Na Hod Boží vánoční se pro Boží království narodila naše milovaná Táňa Fischerová. Táňo, moc děkujeme za všechno!

Číst více...

Mléčné sklo – přesun představení

Omlouváme se, ale veřejná generálka 16. 12. a následné uvádění hry Mléčné sklo je z důvodů přeobsazení hlavní role přeloženo na podzim 2020. Jako náhradu nabízíme držitelům vstupenek možnost přijít na kterékoliv jiné představení z naší produkce. V opačném případě se vstupenky vrací v místě zakoupení. Děkujeme za pochopení.

Číst více...

Autogramiáda a mikulášské posezení

4. prosince pro vás po představení Gin Game chystáme autogramiádu s herci Zuzanou Kronerovou a Dušanem Sitkem.

Součástí bude i mikulášské občerstvení v podobě svařeného vína.

Už máte vstupenky?

Číst více...

Divadlo jako dárek = Vánoční předplatné

Nabízíme široký výběr dárkových poukazů platných nejenom pro čas vánoc, ale po celou divadelní sezónu. Silvestr můžete prožít u nás v divadle na vynikajícím představení Gin Game se Zuzanou Kronerovou a Dušanem Sitkem.

Číst více...

Putování Josefa N. – Arnošt Goldflam

Jediné uvedení nového textu hry Arnošta Goldflama Putování Josefa N. v exkluzivním obsazení: Igor Bareš, Dana Batulková, Lenka Termerová, Dana Sedláková, Petr Klimeš proběhlo v pátek 15. 11. v 19.30 v našem divadle.

Číst více...

Teror

Je muž, který na sebe vzal odpovědnost za smrt desítek nevinných proto, aby zachránil desetitísíce jiných nevinných lidí hrdina nebo vrah? Lze lidské životy redukovat na pouhá čísla? V sestřeleném letadle sedělo 164 konkrétních lidí, dokonce děti, kteří se už nikdy nevrátí domů. Inscenaci Teror jsme uvedli v obnovené premiéře 13. 10. Přijďte i vy rozhodnout o jeho osudu!

Číst více...