Co je Klub Vršovického divadla MANA?

Volné sdružení přátel a příznivců klasické divadelní scény ve Vršovicích s tradicí od roku 1931. Klub VDM sdružuje ty, kterým je toto divadlo blízké, rozvíjí sousedské vztahy a buduje komunitu jeho příznivců.

Co členství v Klubu VDM přináší?

Každý měsíc máme pro členy klubu nachystanou nějakou akci. Zvýhodněnou cenu vstupenek, malý dárek či občerstvení zdarma. Budete přednostně dostávat pozvánky na premiéry a premiérové rauty.

Na závěr sezóny budete pozváni na Rozloučení se sezónou – bonusový program pro členy Klubu.

Jak se stát členem Klubu přátel VDM?

Žádost o členství odešlete e-mailem na adresu: tobias.frydl@vrsovickedivadlo.cz, případně sdělte žádost o členství v klubu na pokladně divadla.

 

Café MANA

Café MANA je divadelní kavárna s celodenním provozem při Vršovickém divadle MANA. Otevřena byla na jaře 2019. Návštěvníci zde kromě klasického sortimentu mohou ochutnat různé druhy „cheesecake“ a „cupcake“, dále sem v poledne zajít na polévku a večer posedět u láhve dobrého vína či šálku vynikající kávy Zecchini.

V Café MANA mají návštěvníci jedinečnou příležitost nejenom ochutnat z široké nabídky prodávaných delikates, ale také se setkat s těmi, kterým je divadlo domovem i prací. Častými hosty vršovického Café MANA jsou tak nejenom herci zdejšího divadla, ale i hosté z jiných pražských divadel, kteří se sem vždycky rádi vrací. Těšíme se na vás!

 

Bar MANA

Bar MANA je divadelní bar, který je pro diváky i herce k dispozici před začátkem, v průběhu a po skončení divadelního představení. Je situován ve foyer Vršovického divadla MANA. Nabízí základní sortiment nápojů a občerstvení. Provoz baru je vázán na hrací časy představení, otevírá se zpravidla hodinu před začátkem produkce.

Ke stažení