Nabídka pro školy

Vršovické divadlo MANA má široký repertoár představení pro základní a střední školy. Nabízíme možnost výběru představení, které odehrajeme v dopoledním čase. Cenové rozpětí vstupenek na školní představení je 100 – 150 Kč na žáka, pedagogický dozor zdarma.
K představení nabízíme školám možnost dramaturgických besed, besed s herci a tvůrci po představení, či moderované tematické debaty se zajímavými hosty. Bližší informace vám rádi sdělíme na tel. 778 001 097, případně na mailu: produkce@vrsovickedivadlo.cz

Doporučené tituly pro školy

kabaret Smutná neděle – osudy Střední Evropy ve 20. století na příběhu maďarského hudebníka Rudi Seresse, autora slavné písně Smutná neděle

Matka – Čapkovo protiválečné drama

Ve dvě na Kodaňské – příběh lásky Karla Čapka a Olgy Scheinpflugové

Čapek – 30. léta v Československu a Čapkův nerovný boj s totalitou

Temno – dramatizace slavného románu Aloise Jiráska. Příběh lásky v osudově rozpolceném světě.

Slyšel jsem sovu zavolat své jméno – střet různých kultur a mezináboženský dialog v poetickém příběhu americké spisovatelky Margaret Cravenové. Magický realismus na divadle.

To nemyslíš vážně, Pavlíčku – život a dílo Pavla Kohouta

Nabídka pro firmy

Nabízíme všechny tituly z naší produkce v režimu zadaných představení pro firmy a jejich zaměstnance. Po představení je možné uspořádat raut v divadelním klubu MANA, který pro vás zajistíme na míru. Též nabízíme výhodné zaměstnanecké slevy a bonusy na jednotlivá představení.
Více informací na tel. 731 100 059 nebo na mailu produkce@vrsovickedivadlo.cz.