Poukazy

předplatné:

Nejvyšší čas myslet na vánoční dárky. Máme pro vás řešení. Za cenu, kterou v mnoha divadlech zaplatíte za jednu vstupenku, získáte u nás lístky na čtyři představení a zajímavé bonusy k tomu. Předplatné nabízíme ve dvou variantách:

Převážně nevážně

zahrnuje vstupenku na tituly Zahraj to znovu, Same, To nemyslíš vážně, Pavlíčku, Slyšel jsem sovu zavolat své jméno a Návod na přežití.
Jako bonus pak získáte možnost vidět site-specific projekt Pech pod střechou a Požár v suterénu (premiéra únor 2024), což je inscenace dvou aktovek Pavla Kohouta, které se odehrají v netypických prostorech v atmosféře bytových divadel z doby totality.
KOUPIT ZDE

Divadelní toulky českou minulostí

nabízí inscenace Ve dvě na KodaňskéVršovice jsou zlatý, řek’ tatínek, TemnoTo nemyslíš vážně, Pavlíčku.
Jako bonusy pak budou beseda s /o/ Pavlem Kohoutem a vstupenku na Čaj o páté u Čapků – inscenovaná prohlídka Čapkovy vily (plánováno na květen 2024).
KOUPIT ZDE

poukazy:

Pokud chcete někoho obdarovat vstupenkou do Vršovického divadla MANA, ale nevíte na které představení, nabízíme Vám poukaz s roční platností, který lze uplatnit na kterékoliv představení z repertoáru divadla. Cenu poukazu si zvolíte dle vlastního uvážení.
KOUPIT ZDE

X