Edurockshow

Hrají:
Ondřej Škoch - kytara, zpěv; Petr Kužvart – trumpeta, zpěv; Eva Matějovská – zpěv, klavír; Barbora Fialová – zpěv, saxofon, klavír; Petr Tichý – baskytara; Jan Linhart – bicí

Hudba:
Ondřej Škoch, texty Alice Škochová

Ostatní:

Cena vstupenky 450Kč v předprodeji zahrnuje vstupné zdarma pro děti do 12 let (v rámci jedné rodiny) a možnost přijít jak na Edurockshow od 17 hodin, tak i na koncert kapely Napořád od 19 hodin. 
Cena vstupenky na místě: 450Kč/300Kč děti nad 12 let

O představení

Koncertní blok EDUROCKSHOW je určený dětem předškolního věku až mladšího školního věku. Hravou formou seznamuje děti se zásadami správného stravování a stolování a podněcuje v nich také kladný vztah k české a moravské krajině, tuzemským plodinám a regionálním produktům.

Písňové texty, ale i herecké vstupy hudebníků, vytvářejí interakci s dětmi, které spolu s kapelou zpívají veselé písničky, seznamují se s jednotlivými hudebními nástroji a komunikují s hudebníky, kteří je vtahují do děje nejen slovně, ale i „akčně“. Děti mají možnost si vyzkoušet spolu s frontmanem kapely hudební „sólo“, mohou si zatančit a díky tomu udrží déle pozornost.

Pá — 17.00

dětské

Edurockshow

„Zelenina, zelenina, není jenom pro mimina…“ Rockový koncert o zdravé výživě.

Koupit vstupenky

Cena vstupenek:

300-450Kč, děti zdarma

Edurockshow

02/07

Pá — 17.00

Koupit vstupenku