Divadelní abeceda

programem provází: Henrieta Hornáčková

minimální kapacita: 8 dětí*

*Vzhledem k tomu, že Divadelní abeceda není divadelní představení, ale divadelní dílnička pro děti a rodiče, je tedy pokaždé jiná a originální. Důležitou a neodmyslitelnou součástí je přítomnost dětí, dětského kolektivu. Děti si sami vytváří průběh, atmosféru a výsledek = představení divadelní dílničky. Proto se Divadelní abeceda koná pouze v případě 8 a více účastníků.

Délka:
90 minut

Vhodné pro děti od 3 do 8 let

ABECEDNÍ ABONENTKA
Pokud chcete na Divadelní abecedy chodit pravidelně, nabízíme Abecední abonentku, která zahrnuje vstup na všech 6 abeced v sezóně za zvýhodněnou cenu. K dostání online nebo na pokladně divadla.

termíny a témata připravovaných Abeced:

15. 10. v 14:00 – Víly a Elfové
3. 12. v 15:00 – Čertovinky
21. 1. v 15:00 – Zimní pohádka
3. 3. v 15:00
14. 4. v 15:00
19. 5. v 15:00 (venku)

O představení

Divadelní abeceda nabízí rodinám nejen jedinečný zážitek, ale především rozvíjí umělecké cítění dětí, jejich myšlení a fantazii. Rodičům pak dává možnost strávit aktivně čas se svými dětmi. Dílnička obsahuje improvizační a pohybová cvičení, námětové hry, práci s literárním textem, rytmická cvičení a trénink komunikačních schopností. Na konci divadelní dílny si rodiče s dětmi můžou vyzkoušet zahrát své vlastní představení.

Každá Divadelní abeceda je originální a svá. Pokaždé je zvoleno jiné téma (Divadelní les, Cirkus, Divadelní království, Tlapková patrola, Džungle, Zima…) Není to tedy stejné představení, a proto můžeš chodit na Abecedu pokaždé. Nevadí, když jednou vynecháš, jednotlivé Abecedy totiž na sebe nenavazují.

 

 

Ne — 14.00

Ne — 15.00

dětské

Divadelní abeceda

Děti, poznejte, jak se dělá divadlo! Divadelní abeceda je dílnička, ve které se tančí, zpívá a hraje. Během těchto aktivit se děti seznamují s prostředím divadla.

Koupit vstupenky

Cena vstupenek:

150 Kč

Divadelní abeceda

15/10

Ne — 14.00

Koupit vstupenku

03/12

Ne — 15.00

Koupit vstupenku

X