Divadelní abeceda

programem provází: Henrieta Hornáčková

minimální kapacita: 8 dětí*

*Vzhledem k tomu, že Divadelní abeceda není divadelní představení, ale divadelní dílnička pro děti a rodiče, je tedy pokaždé jiná a originální. Důležitou a neodmyslitelnou součástí je přítomnost dětí, dětského kolektivu. Děti si sami vytváří průběh, atmosféru a výsledek = představení divadelní dílničky. Proto se Divadelní abeceda koná pouze v případě 8 a více účastníků.

Délka:
90 minut

Vhodné pro děti od 3 do 8 let

termíny a témata připravovaných Abeced:

3. 3. v 15:00 ZRUŠENO PRO NEMOC
14. 4. v 15:00
19. 5. v 15:00 (venku)

O představení

Divadelní abeceda nabízí rodinám nejen jedinečný zážitek, ale především rozvíjí umělecké cítění dětí, jejich myšlení a fantazii. Rodičům pak dává možnost strávit aktivně čas se svými dětmi. Dílnička obsahuje improvizační a pohybová cvičení, námětové hry, práci s literárním textem, rytmická cvičení a trénink komunikačních schopností. Na konci divadelní dílny si rodiče s dětmi můžou vyzkoušet zahrát své vlastní představení.

Každá Divadelní abeceda je originální a svá. Pokaždé je zvoleno jiné téma (Divadelní les, Cirkus, Divadelní království, Tlapková patrola, Džungle, Zima…) Není to tedy stejné představení, a proto můžeš chodit na Abecedu pokaždé. Nevadí, když jednou vynecháš, jednotlivé Abecedy totiž na sebe nenavazují.

 

 

dětské

Divadelní abeceda

Děti, poznejte, jak se dělá divadlo!

Koupit vstupenky

Cena vstupenek:

150 Kč

Divadelní abeceda

string(110) "https://www.vrsovickedivadlo.cz/wp-content/uploads/2023/10/Divadelni_abeceda_VDM_web_910x810_RGB-1-450x370.png"