Vršovický festival talentů

Podpora inscenace:

Městská část Praha 10

Ostatní:

Program: 

SOBOTA: dílna dialogického jednání a řečového jednání pro dospělé, autorské výstupy skupin mládeže Spektákl a dospělých D-talent, lektorské okénko a jako večerní představení bude scénické čtení textu Eriky Merjavé Terezka a její divovztahový svět s hudebním doprovodem Marka Šolmese Srazila.

NEDĚLE: dramatická dílna pro děti, autorské výstupy a představení skupin dětí Ohnivák a Lotrandovci, koncert kapely Nedloubej se v nose vhodné pro děti a jejich rodiče a jako večerní představení sesterská klauniáda Divadla Boršč. Poté bude následovat neformální afterparty pro členy, bývalé členy a příznivce Talent drama studia.

MČ Praha 10

O představení

Kromě dílen a divadla se můžete těšit na hudbu v podání kapely Nedloubej se v nose. Z dalších muzikantů přivítáme v rámci scénického čtení textu Terezčin divovztahový svět Marka Šolmese Srazila. Hostem letošního 11. ročníku bude představení Tučnáci aneb život na ledových pláních manželství Divadla Boršč. Jde o sesterskou klauniádu Evy Čechové a Hanky Malaníkové, pedagožek a „autorských tvůrkyň a hereček“ z Katedry autorské tvorby a pedagogiky DAMU.

So — 15.00

Ne — 15.00

host

Vršovický festival talentů

Přehlídka autorských výstupů a představení Talent drama studia.

Koupit vstupenky

Cena vstupenek:

100 Kč

Vršovický festival talentů

03/10

So — 15.00

Koupit vstupenku

04/10

Ne — 15.00

Koupit vstupenku